Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne Çardak İnşaat , müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve bu esnada da kendini geliştirmeye devam etmektedir. Çardak İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı ve kaliteli hizmet anlayışının getirdiği özgüven ile birlikte profesyonel çözümler sunar. Çardak İnşaatt, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen hizmetler ve projeler sunmaktadır. Çardak İnşaat Yapı her zaman kaliteyi ve uygun koşulları müşteriye sunmaktadır… Firmamızca kaliteli, dürüst, sağlam ve güvenilir hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz…

Vizyonumuz

Profesyonel personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştıran kolay ulaşılabilir konut hizmetleri sunarak,diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.

Çardak Group

Aile şirketi olan Çardak inşaat toplu konut projeleriyle çalışmalarına ve kaliteli yaşam alanları oluşturmaya başlamıştır. Anahtar teslim toplu konut inşaatları başta olmak üzere, sağlam ve kaliteli yapılar oluşturmayı kendine ilke edinen Çardak İnşaat bir birinden eşsiz projeleri ile kısa zamanda büyük beğeni toplamıştır. .

Bir ÇARDAK İNŞAAT – Kuruluşudur.

img-1